KRKONOŠE do kapsy

Obrazová publikace o rozměrech 150/150 mm obsahuje téměř 200 fotografií Vladimíra Kunc a zachycuje krásy Krkonoš. Kniha je doplněna úvodním textem pana Ivana Holuba a doplněná popiskami fotografií v české, německé a anglické verzi.

Prodej v infocentrech, hotelech a penzionech, knižní velkoobchod cca 150 míst po celé ČR, internetový prodej. Jako přílohu kniha obsahuje DVD o Krkonoších, opět ve třech jazykových verzích.

DVD Krkonoše: nový videofilm natáčený v roce 2009/2010 zachycuje krásy Krkonoš ve všech ročních obdobích, nejkrásnější turisticky přístupné přírodní lokality: Rýchory-Dvorský les, Kotel, Harachovy kameny, Zlaté návrší, pramen Labe, Sněžné jámy, Polední,Dívčí,..kameny, Sněžka, Obří důl, Úpsaké rašeliniště, Černá hora, údolí Bílého Labe, Mumlavský,Labský a Pančavský vodopád a řadu dalších výhledů na Krkonoše včetně leteckých záběrů. Nechybí ani pohled na Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Malá Úpa, Rokytnici n.J.,... V úvodu DVD si divák zvolí jazykovou verzi. Délka videofolmu cca 22 minut. Videofilm neobsahuje reklamu.

Celý projekt vzniká v nové řadě knížek, vždy doplněné o DVD, pod názvem EDICE DO KAPSY.