Šumavské návraty

Někdy mám pocit, že už bylo o Šumavě napsáno všechno. O fotografiích si to nemyslím. Sbírka mých šumavských knih ( jedna je dokonce částečně má) mi dává v obou případech tak trochu za pravdu. Přesto je tu knížka nová, svým obsahem trochu jiná, možná neobvyklá.

V mé knihovně nechybí ani výpravné publikace Vladimíra Kunce. Jeho nejnovější prací jsou „Šumavské návraty“. Někdo z Vás, šumavomilů, ji otvírá právě teď. Součástí je stejnojmenné DVD. Obsahuje vedle fotografií, pro které na stránkách už nezbylo místo i několik video klipů a písničky. Jsou (jak jinak) inspirované Šumavou a „spáchal“ jsem je, obvykle během šumavských pobytů, já.

Texty, možná někdy naivní, vznikaly během několika let. Psal jsem je v dobré víře, že si při jejich poslechu připomenete i své vlastní šumavské návraty. Věřím, že osloví i Vás, stálé šumavské obyvatele. Valnou část těch melodií znáte všichni zcela určitě. Není to náhoda. Jménem mého parťáka, autora obrázků (včetně těch pohyblivých) i jménem svým Vám přeji příjemný, ničím nerušený zážitek.

Toník (Yetti ) Jelínek

Nová obrazová publikace Šumavské návraty, zachycuje krásy Šumavy ve čtyřech ročních obdobích ve fotografiích Vladimíra Kunce a její součástí je i DVD s videoklipy písniček Toníka (Yettiho) Jelínka, taktéž se šumavskou tématikou.
Publikace má rozsah 128 stran a formát 150 x 150 mm, tuhá vazba.

Knihu je možné zakoupit na našem eshopu za zvýhodněnou cenu.