MATURITNÍ PLESY - komplexní zajištění služeb

Vážení maturanti!

Svoji zkoušku z dospělosti máte teprve před sebou, ale již teď nastává čas začít organizovat Váš maturitní ples.

Dovolte nám tedy oslovit Vás s nabídkou komplexního zajištění fotografických služeb pro tuto Vaši významnou událost. U nás zajistíte VŠE - fotografie, video, FOTOKOUTEK!

Nabízíme:

- z Vašeho maturitního plesu Vám natočíme reportáž v HD kvalitě, s titulky, efekty a atraktivním střihem, dostanete klasické DVD v originálním obalu nebo Vám film ve vyšší kvalitě uložíme na virtuálním úložišti ke stažení.Cena od 200,- Kč za DVD (při odběru celé třídy).

- z Vašeho maturitního plesu Vám nafotíme reportáž, dostanete DVD s upravenými fotografiemi ve vysoké kvalitě, ze všech fotografií Vám vyrobíme slideshow s Vašimi oblíbenými písničkami. Cena od 170,- Kč za DVD (při odběru celé třídy).

- nafotíme Vám společnou fotografii celé třídy ve formátu 15x20 cm za á 25,- Kč.

- v přísálí ZDARMA rozložíme náš FOTOKOUTEK pro okamžitou fotografii, kde Vám bude k dispozici po celou dobu plesu fotograf a fotografie se vytisknou hned na místě. Fota tiskneme ve formátu 15x20 cm za á 50,- Kč, což je jednou tak velká fotografie, než nabízí konkurence. K fotografii z FOTOKOUTKU od nás navíc ZDARMA dostanete dekorativní papírový rámeček. Nabízíme několik barevných pozadí a disponujeme množstvím rekvizit i žertovných cedulek.

- na památku na školní léta Vám natočíme videoklip přímo u Vás ve škole – cena dohodou.

- pro třídního učitele DVD s filmem a fotografiemi ZDARMA.

- rádi podpoříme Vaši plesovou tombolu hodnotnými cenami z naší produkce.

K této nabídce přikládáme ukázku našich fotografií z minulých maturitních plesů a na požádání je možné zaslat i ukázku videa.

Rezervace přijímáme a bližší informace poskytneme na e-mailu: video-kunc@email.cz, tel. 569 426 427 nebo osobně v našem fotoateliéru, Beckovského ul. 2179, Havl. Brod.

Těšíme se, že budeme mít tu čest zvěčnit i Váš maturitní ples!

Team Fotoateliéru Kunc.