Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1889812
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Josephtł
Hledáš rychlé a účinné rady? Máme pro tebe ideální řešení! Náš internetový servis nabízí zdarma širokou škálu rad. Bez ohledu na to, zda potřebuješ rady týkající se zdraví, financí nebo osobního rozvoje - jsme tady, abychom ti pomohli. Zkontroluj nás teď na stránce https://www.najlepsze-porady.pl/ a využij bohaté databáze znalostí dostupné na dosah ruky.
Maria
Fotografie, které pořídíte, jsou velmi zajímavé.
Jan Staněk
Dobrý den, Vaše kniha Žďárské vrchy do kapsy je nádherná, a je to i krásný dárek, koupil jsem si hned 3 ks, jeden půjde přátelům do Finska. Jenom malá poznámka, rybník Malé Dářko není přírodní rezervace (je součástí ochranného pásma národní přírodní rezervace Radostínské rašeliniště). Přeji hezké vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku a další krásné fotky.
Rudolf Vlček
Krásné fotky, a to co píšete v rubrice "trocha teorie" je naprostá pravda. Dobré světlo.
Marichal Claude
Superbe photos,merci et A+.
Iva
Dobrý den, právě katalogizuji Vaši knihu Krkonoše, kde je uveden jako autor úvodu pan Ivan Holub. Obracím se na Vás s prosbou o kontakt na něj z důvodu uvedení údajů o něm do báze "národních autorit" Národní knihovny. Předem děkuji.
Iva Horáková, Moravská zemská
knihovna BRNO
ivahor@mzk.cz
felcman
Dobrý den- je možné koupit někde Váš film Elévové. děkuji
Jeník
Moc děkuji za odpověd, fotky jsou opravdu nádherné. Určitě se stavím nějaké objednat.
S pozdravem Jamajští bobisté!
alena
Vladimíre...děkuji za možnost kochat se Vašimi fotografiemi, většinou se mi vybavily místa, kde jsem někdy už byla...nádhera
Vladimír Silovský
Vážený pane Kunci,
koupil jsem si Vaši knihu zakázaná Šumava. Už dlouho jsem neměl v ruce tak dobrou fotografickou (a graficky dokonalou) publikaci. Už jsem si naivně myslel, že mne toho u nás na Šumavě moc nepřekvapí. V tom celkovém blázinci s kůrovcem a těžební mašinérií s ním související jste nám malověrným nedovolil zapomenout, že ještě cosi zbývá. Děkuji Vldimír S.
Vladimír Kunc
Zdeňku, díky
Zdeněk M.
Posílám veliké poděkování za krásnou knihu fotografií ze Šumavy. Kochám se ... jen tak dál ...
Vladimír Kunc
Děkuji, opraveno. Přeji Dobré světlo na Šumavě, V.K.
Jana Vanišová
Fotky ze Šumavy jsou nádherné. Čerpám inspiraci pro vlastní fotografování. Jen pro pořádek opravte si prosím popisek u Infocentra, nachází se na Kvildě, nikoliv na Horské Kvildě.
Děkuji:-)
Alex Auer
Ahoj.
Pěkně se Ti to rozrůstá, je z čeho čerpat inspiraci. Noční Lipnice je přímo kouzelná. A se daří i nadále.
AlexA
Kulička
Tak to jste šťastný muž... tiše závidím...:-|
Jméno
Pro KULIČKU...Vede se mi tak akorát.Kdyby se mi vedlo jen o trochu líp, tak z toho asi zešílím.:-);-):cool:
Kulička
Jak se vede milý příteli.
:-):-D;-);-D:cool:
kubajzs
Úžásné fotky zachycující všechna důležitá místa Šumavy. Parádní stránky !!!
Karel Borovsky
Posilam par fotek a mest a hradu cele republiky.
Kulička
:-) :-D :-| ;-) ;-D :cool:
marie
kdy bude na vašem portálu možnost se podívat na foto z akce setkání Hofferovi - U slunce ? Děkuji za odpověd:-)
Zdenek Kopecky
Zdravim Vas a chtel bych Vam podekovat za tak krasnou publikaci,jako je : Genius Loci - Havlickuv Brod - kterou jsem si osobne zakoupil ve vasem obchode v HB. Po triceti letech jsem opet navstivil Havlickuv Brod. Byl jsem mile prekvapen krasami mesta. Neodolal jsem abych ze sve cesty neco nenafotil - /fotografie jsem nechal umistit na www.virtualniprohlidky.cz/.
Jeste
jednou dekuji a preji dobre svetlo - Z.K. z Pisku
Jakub
Dobrý den, Vaše fotografie jsou přímo úžasné! Nejvíce mě oslovily ty ze Žďárských vrchů, protože tam, přesněji v Daòkovicích, máme chalupu. Potěšilo mne vidět známe scény z okolí, které jsem já jen ztěží dokázal takto skvěle vyfotografovat.

S přáním dobrého světla a mnoha fotoúspěchů J.Č.
Zdenek Kopecky
Zdravim a dekuji za krasne zazitky z krasnych fotografii meho rodneho mesta. Narodil jsem se zde v roce 1955 - ale nikdy jsem zde nebydlel. Mimo let 1974-76,kdy jsem zde slouzil na vojne/u voj.hudby/.Jako amatersky fotograf velice kladne hodnotim snimky.Mam za sebou CD-Rom o meste Pisku a tak vim, co to da prace.Jeste jednou dekuji a dobre svetlo preje Z.K. z Pisku