Připravujeme - TŘEBÍČSKO nadhledem

Třebíčský nadhled


Nechte se okouzlit jedinečným a vyjímečným koutem naší země, krajem s památkami UNESCO i krásnou přírodou. Kde jinde člověk nalezne tolik skvostů pohromadě… Namátkou - třebíčská bazilika, židovská čtvrť a hřbitov, přírodní park Třebíčsko, jedinečné údolí Jihlavy, Oslavy a Chvojnice s překrásnými vyhlídkami, krajina kolem Ptáčova, klenot v podoběNárodní přírodní rezervace Mohelenská hadcová step, dále mnohé z našich nejkrásnějších zámků - Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Dukovany,Valeč…

A to je jen malý výčet toho, co tento region nabízí.


Zprostředkujeme Vám pohled na tato a mnohá další místa hledáčkem našeho dronu v nové exkluzivní obrazové publikaci „TŘEBÍČSKO nadhledem“.

V knize budete mít možnost propagovat jak své město, obec, tak i firmu


Je u Vás krásně a chtěli by jste o tom dát vědět i ostatním? Vlastníte úspěšnou firmu a chcete ji prezentovat i jinde, než na webu či v reklamních letácích?

Rádi se o to postaráme a to v knize, která ukazuje třebíčsko z jiného úhlu pohledu, než jak ho známe my, dole na zemi.


Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám dáme prostor. Kniha se bude nabízet v knihkupectvích a IC po celé ČR, Vaše prezentace se tak dostane i mimo region třebíčska. Naše kniha vyjde na sklonku listopadu, ideálně na předvánoční trh, můžete ji tedy využít i jako vkusný dar pro své obchodní partnery či zaměstnance a prezentovat tak Váš kraj u nás i v zahraničí.


Obrazových publikací jsme vydali již 45, máme tedy bohaté zkušenosti i stálé zákazníky. Náhledy již vydaných knih naleznete zde:

https://www.fotokunc.cz/obrazove-publikace


S prezentací nebudete mít žádnou starost – od toho jsme tady my! Kontaktovat nás můžete na video-kunc@email.cz nebo na tel. 569 426 427, 608 322 102. Na Váš zájem o spolupráci na tomto projektu čekáme do 15.10.2020. Rozměr chystané publikace 230 x 230 mm, cca 144 stran, pevná vazba V8, doporučená prodejní cena 450,- Kč.

Podpořit náš projekt či svoji obec můžete i prostřednictvím portálu HITHIT a to v několika variantách -https://www.hithit.com/cs/project/8516/trebicsko-nadhledem-kniha-kterou-vytvorime-s-vami

Pojďte do toho s námi a ukažte zbytku světa, jak jedinečný je Váš kraj!

Knihu je možné již objednat v předprodeji na našem e-shopu za zvýhodněnou cenu.

Objednávejte zde